Kurye ekspresKurye 24saat Söz Verilen sürede Yetiştirmek meslek Ahlakımızdır:
Yurdum insanını üzmeyecek fiyat politikamız ve söz verilen zamanda yetiştirmek, meslek ahlakımızdır. Müşterimizin zamanının ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için, zaman geçtikçe yarışıyoruz. işimizin heyecanı, zaman geçtikçe yaptığımız yarışta hiçbir zaman sönmedi. ümitsizliğe kapılmadan, müşterilerimizin hizmetine koşmaktan her süre için rahatlık duyduk. Kuryelerimiz günün 24 saati hizmet vermektedir.
Kuryelerimiz günün her saatinde istanbul merkez ve ilçeleri, bununla beraber iller arası kurye taşımacılığı ile isteğiniz doğrultusunda korkmadan hizmetinizdedir. Göndermek dilediğiniz zarf, paket, konşimento, ordino, teklif dosyası, armağan gibi gönderilerinizi, nerede olursa olsun, hangi hava şartlarında olursa olsun korkmadan yerine ulaştırıyoruz. www.motorlukurye.com.tr
Kurye Gönderilerinde Dikkat Edilecek Hususlar:
Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için gönderilecek şeyi uygun bir zarf veya poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine göndereceği adres, telefon ve teslim alacak şahıs bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
Firmamızın Hizmet Verdiği Kurye Hizmetleri: Kurye hizmetleri, acilen, güvenli bir şekilde ya da gizli şekilde teslim edilmesi gereken türlü ürün yahut ürünlerin taşınmasına destekçi olan aşırı yararlı hizmetlerdir. Kurye verilmesi gereken öğeler, banka taslakları, hukuki ticari belgeler, posta sipariş öğeleri, filmler ve kasetler, resim ve ya bilgisayar monitörleri bunun oku gibi kırılgan alternatifler bu gibi kıymetli bir şey olabilir. aslında tıbbi malzeme, kan örneği, organ nakli yapan özel tıbbi kurye şirketleri vb. mevcut.

24 saatlik bir motorlu kurye tesliminde genel olarak öğeler bir işyerinden alınır ve bir saat içinde başka bir işletmeye teslim edilir. bununla beraber konut alımları ve teslimat da yapıyorlar. Kuryeler, aniden fazla kutu, koli ya da bir kamyona sığabilen herhangi bir şey sunabilir. Ağır ağırlık genellikle bir minibüste taşınacak, fakat ağır kuryeler de kamyonet kullanıyorlar. bununla birlikte karışık illerde eşyaları taşımak için daha çok bisiklet kullanılır, fakat yerli teslimatlarda hava kargo hizmetleri bunun gibi daha uzun mesafelerde kullanılır.

Piyasada 24 saat motorlukurye hizmeti sunan ve çevrimiçi teklifler sunan çok aşırı sayıda kurye şirketi var. lakin bir kuruluş seçerken aklınızda tutmanız gereken birkaç şey var. Bu hizmet şekli neredeyse bulunduğunuz yere bağlıdır ve genellikle bir kurye şirketi böyle bir hizmet için ek ücret talep etmektedir. bununla birlikte, son zamanlarda Fedex ve Ups'un artarak çoğalması sebebi ile tıpkı gün teslimatlar çok daha ucuza ve daha hızlı geçiş sürelerine sahip olabilmekte. çok sayıda kurye şirketi hizmet düzeldi ve hatta müşterilerine bazı büyük rekabet izin verir.
Express kurye; Kurye hizmetlerimiz toplamda 60-120 dakika içinde gönderileriniz alınır. Express kurye, 60-120 dk. içinde teslim edilen kurye hizmetlerine deriz. Acil kurye göndermek için bu kurye sistemi kullanılır.
Arabalı Kurye; Araçlı Kurye kurye hizmeti 4 saat benzeri kısa bir sürede, tıpkı gün arasında, koli yada büyük hacimdeki her türlü gönderinin, zamanında teslim edilmesidir. Araçlı Kurye ile kuruluşlar vasıta masrafından kurtularak, kendi şubelerine ve müşterilerine, gönderilerini zamanında ve hızlı bir biçimde teslim etmiş olacaklardır.
Motorlu Kurye; Müşterilerinin memnuniyetini hedef saha firmamız, gönderilerinizi, güven içinde, zamanında ve hızlı bir kurye biçimde yerine ulaştırmayı hedef almıştır. müşteri memnuniyetine dayalı fiyat politikamızla, güvenilir ticaret anlayışımız, firmamızın öncelikli prensiplerindendir.
Motorlu Kurye hizmetleri Fsm motorlu kurye hizmetleri istanbul ve yakın illere hızlı güvenilir motorlu kurye hizmetleri sunmaktadır. istanbul içi 39 ilçeye aktif bir şekilde motorlu kurye sunmakta ve abone müşterilere özel indirim ve 7/24 kurye hizmetleri sunar. Motorlu kurye hizmetleri gece kurye hizmetine dâhil edilmekte. Gece kurye hizmetlerimiz toplamda gönderi ücretinin iki sert ile sınırlıdır ve ilave bir ücret eklenmez. Kurye normal teslimat süremiz 120-240 dakikalar içerisinden sizlerden gönderileriniz alınır ve bu süreler içinde adreslere sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim edilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Kurye ekspres”

Leave a Reply

Gravatar